YK Başkanının Mesajı

Türkiye'nin lider taahhüt şirketleri arasında yer alan Makyol

  • Ağır inşaat-altyapı (otoyol, metro, havalimanı, baraj, tünel, köprü vs.)

  • Ticari gayrimenkul

  • Konut geliştirme

  • Turizm yatırımları alanlarında hizmet sunmaktadır.

Makyol; engin bilgi birikimi, güçlü kurum kültürü, ileri teknik altyapısı, yönetim yetkinlikleri, yıldan yıla genişleyen portföyü ve gelişen iş ortaklıkları ile ulusal pazardaki lider konumunu global arenaya taşıyarak, dünya çapında tercih edilen bir iş ortağı olmaya devam ediyor.

Başarımızın sırrı farklılaşma
Şirketimiz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, güçlü mali yapısı ve sektörün en genç makine parkı ile öne çıkmakta; uluslararası iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü ve öncelikli bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

İnsanoğluna daha konforlu, daha çağdaş ve daha güvenli bir yaşam ortamı sunmak Makyol iş anlayışının özünü oluşturmaktadır. Kurulduğu günden beri bu temel iş anlayışından sapmamış olan şirketimiz; milyonlarca insanın hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan sayısız alt ve üst yapı projesini üstlenmiş, taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir.

Günümüzde ülkemiz sınırlarının dışında Arnavutluk, Azerbaycan, Fas, Irak, Cezayir ve Umman'da projeler üstlenmiş olan Şirketimiz, önümüzdeki dönemlerde Rusya, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlerde büyümeyi hedeflemektedir.

Makyol, stratejik hedeflerimiz doğrultusunda çekirdek iş sahası olan taahhüt projelerinin yanı sıra, önemli büyüme potansiyeli gördüğü gayrimenkul geliştirme, liman ve marina işletmeciliği, konut inşaatı ve turizm iş kollarında gerçekleştirdiği atılımlarıyla da ses getirmektedir.

İş kollarımız açısından kaydetmekte olduğumuz dengeli ve çok yönlü gelişme, gelir tabanımızın ve dolayısıyla mali bünyemizin daha da güçlenmesini sağlayacaktır. Gerek ulusal gerekse uluslararası pazarda örnek bir kurum olarak değerlendirilen Makyol önümüzdeki yıllarda konumunu perçinleyecek ve hizmet sunduğu iş kollarındaki ayrıcalıklı duruşunu daha da ileriye taşıyacaktır.

Başarımızın sırrı Makyol sektöründe farklılaşan, rekabet eşiği güçlü, örnek bir kurumdur. Ailemizin üç farklı kuşağıyla işinin en iyisi profesyonelleri yönetim çatısında harmanlayabilen Şirketimiz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, yalın organizasyonu, güçlü mali yapısı ve sektörün en genç makine parkı ile öne çıkmakta; yurt içinde olduğu kadar uluslararası iş çevrelerinde de takdirle izlenen güçlü ve öncelikli bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

Güç unsurlarımız; Profesyonel yönetim ekibimiz ve insan kaynağımız, sektöründe “en genç ve en ileri” olarak nitelenen makine parkımız, sağlam finansal yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, doğru, şeffaf ve etik global standartlara dayalı iş yaklaşımımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımızdır.

Makyol'un ivmelenen büyümesi, ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize sağladığı gibi sürdürülebilir kurumsal varlığımızın da teminatını oluşturmaktadır.

Daha yaşanabilir bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz...
Kârlı, verimli ve üretken bir şirket olarak daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Makyol ailesi olarak hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri de gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.

Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan ÇEBİ

Geri Dön