Kaş Yat Limanı, Türkiye

438 Yat için tasarlanmış Yat Limanı yatırım projesidir. Yapım süresi 18 ay olan projenin, işletme süresi 25 yıldır. Kaş Marina'da 7 adet yüzer iskele ile bağlanma alanları, emniyetli bağlanmayı sağlayacak şekilde bir adet de dalgakıran ve mevcut rıhtımlarla birlikte 450'ye ulaşan bir tekne kapasitesi vardır.

Yaz dönemlerinde kapasite bunun ötesine de geçebilecektir. Marinada mega yatlara ayrılmış özel bir rıhtım da yer almaktadır. Çekek alanı boyut ve işlev olarak bölgedeki en önemli teknik alanlardan biridir. Marina, Fethiye'den sonra Kemer'e kadar olan alandaki marina eksikliğini gidererek, Türkiye'nin güney kıyılarındaki seyir hattının da Fethiye'nin doğusuna uzanmasına katkıda bulunmaktadır.

Deniz tutkunlarının kıyılarımızda yeni rotalar keşfetmelerine ve yaratmalarına ön ayak olarak ülke turizmine yeni bir soluk getrmiş olan mariandaş tam donanımlı marinacılık hizmetlerinin yanı sıra sosyal tesisleriyle de önemli duraklardan biridir. Yat kulübü, restorantlar, spor tesisleri ve mağazalar tesis bünyesinde yer almaktadır.

Tüm Projeler

14.02.2008

30.11.2010Tüm Projeler